Par Hortus

 

Kristalizēti augļu gabaliņi un ogas – arī tā mēdz dēvēt sukādes, kas ir ļoti gards, aromātisks un veselīgs našķis. Sukādes lieliski papildinās brokastu pārslas, jogurtu, saldējumu vai desertu. Šeit, “Hortus” virtuālajā vietnē, iepazīstiet mūsu produktus – bez mākslīgiem konservantiem ražotās cidoniju, upeņu, ķiršu, burkānu, dzērveņu, ķirbju, rabarberu sukādes, kā arī dabīgos dažādu garšu sīrupus.

Kaltēti augļi un dažādas sukādes visur pasaulē piedzīvo uzvaras gājienu. Tas tādēļ, ka rūpes par veselību kļuvušas par labā toņa likumu, bet vienlaicīgi cilvēka kāre uz gardumiem negrasās atkāpties. Mēs piedāvājam alternatīvu – veselīgu, bez mākslīgajiem konservantiem, garšas un krāsas uzlabotājiem ražotu enerģētisku našķi – augļu, ogu un dārzeņu sukādes. Kā arī – ļoti gardus dažādu garšu sīrupus, kas, atšķaidīti ar ūdeni, veldzēs vasarā un spēcinās ziemā. 

Tulkojumā no latīņu valodas vārds „Hortus” nozīmē „dārzs” un preču zīme „Hortus” reprezentē ideju par gudru un „zaļu” patērētāja izvēli. “Hortus” sukādes ražotas bez mākslīgiem konservantiem un netiek apstrādātas ar sēra dioksīdu, lai pagarinātu produktu derīguma termiņu.

“Hortus” piedāvā arī dažādu auguaugļu, ogu un dārzeņu kaltēšanas, žāvēšanas pakalpojumus un ražo kaltētu augļu industriālās izejvielas.